Menu
LIFESTYLE / VIDEO

NAJSŁODSZY PREZENT URODZINOWY – VIDEO

Są takie dni, które pozwalają żyć i kochać mocniej. I to nie tylko ze względu, że dzieją się rzeczy niesamowite. W ostatnim czasie wydarzyło się wiele dobrego w naszym życiu. I za to chciałabym podziękować ludziom, którzy mnie otaczają. Są ze mną w dobre i gorsze dni. Korzystając z okazji, chciałabym też podziękować mojemu (najlepszemu) Towarzyszowi Życia… – taki mąż to skarb! Tata i Panienka Lily to największy prezent, jaki w życiu otrzymałam. Najprawdziwszy, przepełniony ogromem miłości. I nie takiej miłości od święta, a na co dzień.
W każdej sekundzie. Tak osobistego wyznania tutaj jeszcze nie było, ale dałam sobie przyzwolenie na wyrzucenie emocji… emocji, które każdego dnia żyją we mnie jeszcze mocniej! Kocham Was — moja Rodzino! Zapewne widzieliście już filmik Taty i Lily, który przygotowali dla mnie po kryjomu jako niespodziankę urodzinową. Jednak muszę wkleić link, bo kocham ten film nad życie — kto nie widział, to polecam obejrzeć. Najsłodszy prezent na urodziny. Ja oglądam codziennie. ;)

[wpdevart_youtube]TdWy7_hnrRM[/wpdevart_youtube] IMG_3716   IMG_3701
IMG_3834
IMG_3699
IMG_3815-horz
IMG_3810
IMG_3811   IMG_3836
IMG_3788-horz
IMG_3809
IMG_3766
IMG_3842
IMG_3802
IMG_3828-horz   IMG_3855
IMG_3761
IMG_3785

2
Dodaj komentarz

avatar

Ta strona używa Akismeta w celu redukcji spamu. Dowiedz się więcej.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kamyczki
Gość
kamyczki

Przepiękne wyznanie !!! i za to Wal bardzo lubie i cenię – za naturalność, szanowanie własnej prywatności i brak nadęcia 🙂
100 Lat dziewczyny !!!

Paulina
Gość
Paulina

Kochana !! 🙂 Widziałam filmik, ale musiałam jeszcze raz :). Czekam aż od swojej usłyszę takie piękne życzenia :). Może już w sierpniu będzie mi dane. Tobie życzę zdrowia, szczęścia i pociechy ze swoich cudów :).