Menu
DIY / VIDEO / ZABAWY DLA DZIECI

DIY: DECOUPAGE: JAK OZDOBIĆ ŚWIECZKĘ?

To się wyda­rzyło bar­dzo spon­ta­nicz­nie! Sie­dzia­łam z chorą Lily w domu. Bawi­ły­śmy się w dom, potem gra­ły­śmy w Mono­pol, a jesz­cze póź­niej malo­wa­ły­śmy far­bami. Ale prze­cież to wszystko to mało… padło ulu­bione „nudzę się Mamo!”.
Myśl Joanna, myśl… powta­rza­łam sobie w duchu. Co tu wymy­ślić żeby dobrze się bawić i nie zajęło to mega dużo czasu, bo zaraz trzeba szy­ko­wać się do snu. W gło­wie mnó­stwo pomy­słów. Jed­nak wszystko, co w tam­tej chwili przy­cho­dziło mi do głowy to były pomy­sły na co naj­mniej 3h zabawy… i już próbowałam przekonać młodą żeby dzisiaj położyć się spać wcześniej, aż nagle myśl, mam – zabawa w 15 minut.;)
Popa­trzy­łam na szafkę a tam mignęły mi stare świeczki, któ­rych ni­gdy nie uży­wa­łam… w dodatku białe.
Przy­po­mniało mi się, że widzia­łam kie­dyś fajny tekst na temat deco­upage. Pomy­śla­łam – mamy to! Spróbujemy! : )Pro­sta zabawa do któ­rej nie potrze­bu­jemy tak naprawdę wiele. Większość z nas na pewno ma to wszystko w domu. Sprawdźcie:

  • świeczka
  • chu­s­teczka higie­niczna
  • papier śnia­da­niowy
  • mazaki
  • suszarka
I to wszystko! 🙂
Teraz zapraszamy Was na film, w którym krok po kroku zobaczycie szybki eksperyment.
Najzwyklejsze świece zamienimy w takie, które Ci się podobają – do dzieła!Jak ozdo­bić świeczkę? Może to być rysu­nek dziecka, a można tak samo wto­pić w świeczkę np. ozdobne ser­wetki i tym samym przy­go­to­wać świeczki świą­teczne. 😉
Moż­li­wo­ści jest wiele! Taki eks­pe­ry­ment nie zaj­mie Wam wię­cej niż 10 minut, dla­tego warto przy­go­to­wać kilka świe­czek do odo­zby – dzie­ciom się to bar­dzo podoba! 😉

 

Będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnisz ten post swoim znajomym. <3 
To będzie dla nas znak, że film Wam się podobał i chcecie więcej! 😉

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x