Menu
DZIECKO

ZABAWA Z FISHER PRICE

Hej ho! Dzisiejszy post skierowany jest bardziej do mam chłopców, ale….. niekoniecznie (moje dziecko też lubi lokomotywy!)! 😉
A jeśli o lokmotywach mowa to….. oglądacie filmy z serii „Tomek i przyjaciele”? Tej jesieni na każdego malucha czeka nie lada atrakcja! Miłośnicy lokomotywek mają niepowtarzalną okazję zobaczyć przygody mieszkańców wyspy Sodor na wielkim ekranie. Już od 6września do 26 października w Mulitikinach ruszają weekendowe poranki z Tomkiem i Przyjaciółmi. To nie wszystko! Mali wielbiciele klejek mogą tworzyć własne przygody na domowym dywanie. W ofercie Fisher-Price można znaleźć ulubionych bohaterów serii o odważnych lokomotywach! 

Świat Tomka i Przyjaciół to wesoła kraina, w której dziecko nie tylko polubi pomysłową zabawę, ale pozna takie wartości, jak przyjaźń, życzliwość i służenie pomocą innym. Kiedy Twój najlepszy przyjaciel jest lokmotywą możesz dotrzeć, gdzie tylko chcesz! 


My, jako miłośnicy lokomotyw wbierzemy się 27 września na premierę najnowszego filmu „Opowieść o odwadze”. Nowa przygoda Tomka jest pełna zagadek i niewyjaśnionych tajemnic! Na bohaterów czeka wiele przygód, którym dzielnie będą musieli stawić czoło. Pojawi się też kilku nowych bohaterów. To cudowna hisotria, w której Tomek i inni pokażą, co tak naprawdę znaczy być odważnym! 

A może i Wy się wybierzecie? Może ktoś z Warszawy, a po kinie wspólna kawa?
Dajcie znać! 😉

 

       Lily i jej przygody na wesołej farmie od Fisher-Price. Zobaczcie jak spędzamy nasze poranki, gdy za oknem piękne słońce a my zakatarzone z zapaleniem gardła siedzimy w domu!

3
Dodaj komentarz

avatar

Ta strona używa Akismeta w celu redukcji spamu. Dowiedz się więcej.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mała Garderoba
Gość
Mała Garderoba

Zabawki z Fisher Price u nas niejedno przeszły. Może nie są wybitnie piękne, ale są prawie niezniszczalne. Bardzo cenię za jakość.
Zapraszam do nas! Lilka taka podobna do Mamy <3

Ja i moje urwisy
Gość
Ja i moje urwisy

U mnie te zabawki nie przetrwały, chłopcy mają moc niszczące na wszystko :/. Chociaż i tak są najtrwalsze 🙂

Anita Fedorowicz-Betlej
Gość
Anita Fedorowicz-Betlej

Zabawski z Fisher Price są niezniszczalne, u Nas number one zawsze i wszędzie ! 🙂 Teraz Nasza kolekcja powiększyła się właśnie o lokomotywę Tomka,tory i wiatrak, zdecydowanie chcemy więcej !!!