Hej ho! Dzisiejszy post skierowany jest bardziej do mam chłopców, ale….. niekoniecznie (moje dziecko też lubi lokomotywy!)! 😉
A jeśli o lokmotywach mowa to….. oglądacie filmy z serii „Tomek i przyjaciele”? Tej jesieni na każdego malucha czeka nie lada atrakcja! Miłośnicy lokomotywek mają niepowtarzalną okazję zobaczyć przygody mieszkańców wyspy Sodor na wielkim ekranie. Już od 6września do 26 października w Mulitikinach ruszają weekendowe poranki z Tomkiem i Przyjaciółmi. To nie wszystko! Mali wielbiciele klejek mogą tworzyć własne przygody na domowym dywanie. W ofercie Fisher-Price można znaleźć ulubionych bohaterów serii o odważnych lokomotywach! 

Świat Tomka i Przyjaciół to wesoła kraina, w której dziecko nie tylko polubi pomysłową zabawę, ale pozna takie wartości, jak przyjaźń, życzliwość i służenie pomocą innym. Kiedy Twój najlepszy przyjaciel jest lokmotywą możesz dotrzeć, gdzie tylko chcesz! 


My, jako miłośnicy lokomotyw wbierzemy się 27 września na premierę najnowszego filmu „Opowieść o odwadze”. Nowa przygoda Tomka jest pełna zagadek i niewyjaśnionych tajemnic! Na bohaterów czeka wiele przygód, którym dzielnie będą musieli stawić czoło. Pojawi się też kilku nowych bohaterów. To cudowna hisotria, w której Tomek i inni pokażą, co tak naprawdę znaczy być odważnym! 

A może i Wy się wybierzecie? Może ktoś z Warszawy, a po kinie wspólna kawa?
Dajcie znać! 😉

 

       Lily i jej przygody na wesołej farmie od Fisher-Price. Zobaczcie jak spędzamy nasze poranki, gdy za oknem piękne słońce a my zakatarzone z zapaleniem gardła siedzimy w domu!

Comments

Loading Facebook Comments ...

3 Replies to “ZABAWA Z FISHER PRICE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *